Aster ()ASTER naar Brits pond (GBP) wisselkoers
Hier vind je de realtime wisselkoers van ASTER naar GBP, waardoor het gemakkelijk is om je crypto om te zetten in cash.

1 Aster = 0,53115 Brits pond, 1 Brits pond = 1,882 Aster
£0,53115
-- (--)
Laatste update op --.
ASTER/GBP-close: -- Laag: -- Hoog: --
Populaire Aster (ASTER) paren
ASTER/GBP valuta-info
Aster (ASTER)
Aster is een innovatieve cryptocurrency die is ontworpen om de wereld van digitale transacties te transformeren. Het biedt een veilige en efficiënte manier om waarde over te dragen, zonder de noodzaak van traditionele financiële tussenpersonen. Aster maakt gebruik van geavanceerde blockchain-technologie om snelle en betrouwbare transacties te garanderen. Binnen zijn ecosysteem wordt Aster gebruikt voor diverse toepassingen, zoals het faciliteren van grensoverschrijdende betalingen en het ondersteunen van gedecentraliseerde applicaties. Door zijn focus op veiligheid en gebruiksgemak, biedt Aster een aantrekkelijke optie voor zowel nieuwe als ervaren gebruikers die op zoek zijn naar een betrouwbare digitale valuta. Ontdek hoe Aster de toekomst van financiële interacties vormgeeft.
Door AI gegenereerd
Brits pond (GBP)
De GBP (Britse pond sterling) is de officiële valuta van het Verenigd Koninkrijk. De Britse pond, vaak aangeduid als pond, is onderverdeeld in 100 pence. Het symbool voor de pond is £. De valuta werd voor het eerst geïntroduceerd in de 8e eeuw en is een van de oudste nog in gebruik zijnde valuta's ter wereld. Bankbiljetten zijn beschikbaar in coupures van £5, £10, £20 en £50, terwijl munten variëren van 1 penny tot £2. De GBP speelt een cruciale rol in de wereldwijde financiële markten en wordt vaak beschouwd als een van de belangrijkste reservevaluta's.
Door AI gegenereerd
ASTER/GBP wisselkoerstabellen
| 1 ASTER | 0,53115 GBP |
| 5 ASTER | 2,655 GBP |
| 10 ASTER | 5,311 GBP |
| 20 ASTER | 10,62 GBP |
| 50 ASTER | 26,55 GBP |
| 100 ASTER | 53,11 GBP |
| 1.000 ASTER | 531,14 GBP |
| 1 GBP | 1,882 ASTER |
| 5 GBP | 9,413 ASTER |
| 10 GBP | 18,82 ASTER |
| 20 GBP | 37,65 ASTER |
| 50 GBP | 94,13 ASTER |
| 100 GBP | 188,27 ASTER |
| 1.000 GBP | 1.882,71 ASTER |
Veelgestelde vragen
1 ASTER is momenteel £0,53115 waard. Deze waarde wordt bijgewerkt elke keer als je de pagina vernieuwt.
1 GBP is momenteel 1,882 ASTER waard. Deze waarde wordt bijgewerkt elke keer als je de pagina vernieuwt.
Je kunt jouw ASTER omwisselen voor GBP, of vice versa, op een crypto-exchange, die tools biedt om snel en veilig crypto om te wisselen voor cash.
We maken gebruik van meerlaagse beveiliging om je geld en gegevens te beschermen tegen cybercriminelen. Onze beveiligingsstack omvat semi-offline opslag, een systeem met meerdere handtekeningen, noodback-ups, 2FA, anti-phishingcodes, opnamewachtwoorden en meer.
Andere GBP paren
Handleidingen
Ontdek hoe je Aster kunt kopen
Beginnen met crypto kan overweldigend aanvoelen, maar leren waar en hoe je crypto kunt kopen is eenvoudiger dan je denkt.
Bekijk hier de prijs van Aster
Neem weloverwogen beslissingen met een momentopname van Aster-prijsveranderingen in real time , het sentiment in de community, nieuws en meer.
Voorspel de prijs van Aster
Hoeveel zal Aster de komende jaren waard zijn? Lees wat de community denkt en doe je voorspellingen.
Disclaimer
Dit document is alleen bedoeld ter informatie. Het is niet bedoeld als (i) beleggingsadvies of een beleggingsaanbeveling, (ii) een aanbod, verzoek of aansporing om digitale assets te kopen, verkopen of aan te houden, of (iii) financieel, boekhoudkundig, juridisch of fiscaal advies. Digitale bezittingen, zoals stablecoins en NFT's, zijn onderhevig aan marktschommelingen. Ze zijn zeer risicovol en kunnen in waarde dalen. Je moet zorgvuldig overwegen of het verhandelen of aanhouden van digitale assets geschikt is voor jou, rekening houdend met je financiële situatie en risicobereidheid. Raadpleeg je juridische, fiscale of beleggingsadviseur als je vragen hebt over je specifieke situatie. Niet alle producten worden in alle landen aangeboden. Voor meer informatie verwijzen we je naar de Gebruiksvoorwaarden en Risicowaarschuwing van OKX. OKX Web3 Wallet en de bijbehorende diensten zijn onderhevig aan afzonderlijke Servicevoorwaarden.
Je bekijkt inhoud die is samengevat door AI. Houd er rekening mee dat de verstrekte informatie mogelijk niet helemaal nauwkeurig, volledig of actueel is. Deze informatie mag niet worden beschouwd als (i) beleggingsadvies of een aanbeveling om te beleggen, (ii) aanbod, uitnodiging of aansporing om digitale activa te kopen, te verkopen of te bezitten, of (iii) financieel, boekhoudkundig, juridisch of fiscaal advies. Digitale assets zijn onderhevig aan marktvolatiliteit, brengen een hoog risico met zich mee en kunnen waarde verliezen. Je moet zorgvuldig overwegen of het verhandelen of aanhouden van digitale assets geschikt is voor jou, rekening houdend met je financiële situatie en risicobereidheid. Raadpleeg een juridisch, fiscaal of beleggingsadviseur als je vragen hebt over je specifieke situatie.